01 / 01
+421 42 44 64 224

O nás

História firmy

história

Firma Horák Stolárstvo Ilava bola založená v roku 1995. Vznikla v budove bývalého skladu, ktorú sme postupne pretvorili na výrobnú halu. Začali sme s kolektívom štyroch stolárov, ktorý sa postupne rozšíril až na 20 pracovníkov.

V roku 2011

Vznikla ako nástupnícka firma Horák – Interiéry s.r.o., ktorá pokračuje vo výrobe interiérov a interiérových dverí v Ilave. Dnes má 25 zamestnancov s ročným obratom cca 900 000 €. Firma vyrába vo vlastných výrobných priestoroch o ploche 1200 m2.

Vyrábame atypický nábytok:

kancelársky, hotelový, zariadenia rodinných domov, penziónov a rekreačných zariadení ako i zariadenia bankového sektoru. Máme za sebou slušne zvládnuté interiéry lekárskych priestorov a ordinácií, showroomov, predajní a ďalšie.

Technologicky máme zabehnutú výrobu:

dyhovaného nábytku, laminátov, prípadne dreveného masívu, ako i dodávky kameňa/žuly, mramoru, ďalej moderných materiálov ako Zodiac/Kerrocku, Corian v povrchových úpravách všetkých stupňov lesku, krycích farebných tónov, patinovania a farebných efektov.

Prirodzené sú pre nás dodávky prvkov z nerezu, všetkých typov skla, čalúnenia a prípadne kože.

Vo výrobnom programe máme vynikajúco zvládnutú výrobu interiérových dverí, ktorú prezentujeme aj v našich výstavných priestoroch v Ilave a Bratislave.

Vďaka schopnosti pružne reagovať na požiadavky trhu, na novinky v dizajne ako i v používaných kovaniach a technológiách, sa vo výrobe interiérových dverí a interiérov, našou kvalitou spracovania môžeme oprávnene radiť k najlepším výrobcom interiérov na Slovensku.

Naďalej vylepšujeme technologický park firmy a využívame všetky dostupné možnosti na zefektívnenie toku výroby a komunikácie smerom k zákazníkovi.

Pre bližšiu predstavu si pozriete naše projekty.

Ak je náš charakter výroby pre Vás zaujímavý, radi osobne pricestujeme, prípadne vypracujeme cenové ponuky na konkrétne zákazky.

Kolektív spoločnosti HORÁK – interiéry, s.r.o.